9210 Ürünler listeleniyor.( 768 Sayfa) )
Göster:
Sırala:
9210 Ürün listeleniyor. (768 Sayfa

Gratis ürünleri ve fırsatları

Gratis Türkiye'nin en büyük kişisel bakım marketidir. Genel olarak sitesinde 13 kategoride 30.000'i aşkın ürün tedariki yapmaktadır ki, buda geniş bir ürün seçeneği sunmaktadır. 2009 Yılında İstanbul'da kurulan Gratis, büyük çabalar göstererek popüler markalar arasına girmeyi başarmıştır. İlk mağazasını 2009 yılında açmıştır. Şuanda 5000'den fazla çalışanı ve 650 üzeri mağazası ile sizlere daha yakın olmayı hedeflemiştir. Ayrıca sadece kişisel bakım ürünleri ile sınırlı kalmayıp yeni markaların satışınıda yapmaktadır. Sizleri şaşırtacak bir çok ürünleri bu marka altında bulabileceksiniz. Bunun yanında satışını yapmış olduğu ürünlerin orijinal olması sayesinde kozmetik ürünlerden beklediğiniz kaliteyi almış olacaksınız. Müşterilerine her zaman hızlı hizmet göstermeyi seven ve bunu ilk hedef olarak kendine belirlemiştir. Özellikle müşteri memnuniyetine çok özenle yanaşılması bu markayı özel kılmaktadır. Gratis alışverişlerinizi mağazalar dışında internet sitesinden de yapabilirsiniz. Özellikçe web sitesi veya Gratis app uygulamasında özel indirim fırsatları tanımlanmaktadır.

Gratis kart sahipleri daha indirimli alışveriş fırsatı kazanacaktır. Ayrıca "Gratis indirim" fırsatları bir çok ürünlerde geçerlidir ki, ürün sayfasına gittiğiniz zaman kart sahiplerine özel indirimleri kendiniz daha yakından inceleyebileceksiniz. Bu indirim oranları %70'e kadar çıkmaktadır. Gratis beauty, kişisel bakım, bebek bakım, kozmetik, sağlık ve hijyen, parfüm, cilt bakım, erkek bakım ürünleri arasında seçiminizi yapabileceksiniz. Özellikle yaz sezonunun vazgeçilmezlerinden olan Gratis güneş kremi ürülerinde %60'a varan indirimlerle satın alabileceksiniz. Bunların yanında anne ve bebek ürünlerin de bu çatı altında bulabileceksiniz. Anne ve bebek ürünleri arasında bebek bakım ürünleri, kolonya, ıslak mendil, bebek bezleri gibi bir çok seçenekleri inceleyebileceksiniz. Benri, Dalin, Johnson's Baby, Uni, Sleepy, Prima bebek ve çocuk ürünlerin daha ucuza satın alabileceksiniz. Bunun yanında Gratis parfüm fırsatların da yakından inceleme şansını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Parfüm ve deodorant kategorisinde güzel kokulu ürünleri inceleyerek sizlere en uygun olanın tercih edebilirsiniz. Orijinal parfüm seçenekleri ile erkek ve kadınlara özel kokular arasında seçim yapabileceksiniz.

Gratis Cilt Bakım Ve Makyaj

Kadınların vazgeçilmezi olan cilt bakım va makyaj ürünlerin Gratis güvencesi ile satın alabileceksiniz. Gratis cilt bakım kategorisinde yüz bakımınız için gerekli ürünleri bulabileceksiniz.

  • Tonikler, Süt, Jel, Köpük, Bant
  • Sünger, Peeling, Gül Suyu
  • Makyaj Temizleme Ürünleri

Yukarıda listelemiş olduğumuz kategorileri ziyaret ederek yüz bakımınız için tüm ürünleri inceleyebileceksiniz. Böylece doğru seçim yaparak her zaman daha güzel görünüme sahip olabileceksiniz. Gratis yüz maskerleri, serumları, göz kremleri ürünleri arasında da tercih yapabilirsiniz. Saç bakım ürünleri arasında çeşitli şampuanları göreceksiniz. Saç yapınıza en uygun şampuanı seçerek daha güzel ve ışıltılı saçlara sahip olabileceksiniz. Gratis saç boyası ile istediğiniz renklere boyama yaparak daha değişik ve çekici gözükeceksiniz. Özellikle cilt bakım ürünleri arasında zengin ürün seçenekleri sizlere sunulmaktadır. Bu kategoride ayrıca epilasyon, ağda gibi ürünleride bulabileceksiniz. Sizlere en uygun kategoriyi seçtiğiniz zaman aradığınız ürünü daha hızlı bulmanız için bir kaç özellik sunulmaktadır. Markaya göre arama özelliğide bu seçeneklerden biridir. Kısacası sevimli markanızı seçerek arama yapabileceksiniz. Cilt bakım ürünlerinin yanında Gratis makyaj ürünlerinde inceleyebilirsiniz. Bu kategoride de sizlere bir çok ürün fırsatı sunulmaktadır. Böylelikle Göz, yüz, makyaj temizleme, mayja fırçarları gibi ürünleri sepetinize ekleyebilecek ve Gratis ailesinin bir parçası olabileceksiniz.

Gratis İndirim Kodu

Gratis indirim kodu ve kampanyaları sayesinde tasarruflu alışverişlerinizi daha kazançlı yapabileceksiniz. Alışveriş sitesinde indirimli alışveriş yapmanız için güncel kampanyalar ve fırsatlar tanımlanmaktadır. Fakat Gratis indirim kodu kullanarak bu fırsattan daha fazla yararlanabilirsiniz. Özellikle Gratis mağazasında kampanyalar kategorisin ziyaret ederek güncel fırsatları görebileceksiniz. Bunun yanında Gratis indirim kodu kullanmak istiyorsanız sitemizde sizlere tanımladığımı kuponları kullanmanızı tavsiye ederiz. Gratis mağazasında %80'e varan indirim fırsatı tanımlanmaktadır ki, çeşitli markalardan alışverişlerinizde bu indirimlerin farkına varabileceksiniz. Buna ekstra olarak indirim kodu kullanarak sepette %30'a varan ekstra promosyon sağlayabileceksiniz. Özellikle Gratis kart sahipleri daha kazançlı ve karlı olacaktır.

İlk olarak Gratis indirim kodu kullanımı hakkında sizlere kısa bilgi vereceğiz . Gratis indirim kodu nasıl kullanılır? Gratis indirim kodun nerden alırım? gibi aklınızdaki sorulara cevaplamaya çalışacağız. İndirim kodu ve kampanyaları sizler için güncellediğimiz sitemizde bulabilirsiniz. Bunun için Gratis mağazasın seçerek en uygun olan indirim kodun seçmeniz gerekmektedir. Seçim yaptıktan sonra kodu aç seçeneğin kullanarak hediye çekini kopyalamanız gerekmektedir. Gratis sepetinize giderek "Promosyon Kodu Ekle" alanın seçemeniz gerekecektir. Kopyaladığınız Gratis indirim kodun açılacak alana girdikten sonra uygulayın. Böylece Gratis hediye çekin kullanmış olacaksınız. İndirim kodu sayesinde mağazasın belirlemiş oranlarda tasarruf sağlayacaksınız. Bunların yanında sitemizde Gratis ürünlerinin günlere göre fiyat değişim grafiğin görebileceksiniz. Veya fiyat karşılaştırma özelliği sayesinde birden fazla ürün arasında karşılaştırma yaparak en uygun ve en ucuz gratis ürünün seçebileceksiniz.