0 Ürünler listeleniyor.( 1 Sayfa) )
Göster:
Sırala:

Buzdolabı kategorisi kupon ve kampanyaları

Morhipo
İndirim Kodu

Morhipo indirim kodu - 50 TL

Morhipo siparişini her zaman indirim tamamla. Morhipo indirim kodu, kupon kodu ve kampanyaları sayesinde alışverişlerinizde belirli oranlarda indirim sağla. Mağaza tarafından sunulan bu fırsatta Morhipo indirim kodu kullanılması gerekiyor. Kampanya gereği üye olarak yapacağın site geneli 250 TL ve üzeri tüm alışverişte 50 TL indirim var.

Casper
Sipariş İndirimi

Casper indirim kampanyası - %20

Casper indirim kampanyası belirli üründe %20'ye varan oranda indirim veriyor. 

ePTT Avm
İndirim Kodu

PTTAvm indirim kodu -30 TL

PTTAvm indirim kodu uygulamadan veya web sitesinden farketmeksizin kullanılabilinir. Sadece sepetinizi 600 TL ve üstü tutmanız yeterlidir. 

30 TL
Kodu Aç
ePTT Avm
İndirim Kodu

PTTAvm kupon kodu -25 TL

Yukarıda gördüğünüz PTTAvm kampanya kodu 250 TL ve üstü siparişlerde kullanıma açıktır. 

25 TL
Kodu Aç
Arçelik
Sipariş İndirimi

Arçelik indirim kampanyası -%50

Arçelik hediye çeki, indirim çeki ve promosyonları sayesinde alışverişlerinizde belirli oranlarda indirim sağlamış olacaksınız. Mağaza tarafından sunulan bu fırsatta "Arçelik indirim kodu" kullanılması gerekmez. Kampanya seçili ürünlerde %50'ye varan indirim fırsatı tanımlıyor. 

Arçelik
İndirim Kodu

Arçelik indirim kodu -%15

Arçelik indirim kodu, kupon kodları ve promosyonları sayesinde alışverişlerinizde belirli oranlarda indirim sağlamış olacaksınız. Mağaza tarafından sunulan bu fırsatta Arçelik indirim kuponu kullanılması için sepetinize süpürge veya elektrikli ev aleti eklemeniz gerekiyor. 

%15
Kodu Aç
Arçelik
İndirim Kodu

Arçelik indirim kuponu - 100 TL

Arçelik indirim kuponu, kampanya kupon kodları ve promosyonları sayesinde alışverişlerinizde belirli oranlarda indirim sağlamış olacaksınız. Mağaza tarafından sunulan bu fırsatta Arçelik indirim kodu kullanılması için sepetinize iPhone akıllı cep telefonu eklemeniz gerekiyor. 

HUAWEI
İndirim Kodu

HUAWEI indirim kodu 450 TL

HUAWEI indirim kodu 15.0000 TL ve üzerinde geçerlidir. 

450 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei kupon kodu -150 TL

Huawei indirim kuponu 5000 TL ve üzeri harcamada geçerlidir.

150 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei promosyon kodu - 100 TL

Huawei indirim kodu 3000 TL ve üzeri alışverişte 100 TL ucuzlatıyor. 

100 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei kampanya kodu 500 TL

Watch Buds satın alırken Huawei indirim kodun kullanın ve 500 TL ucuzlatın. 

500 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei kupon kodu - 700 TL

Watch Ultimate ürününde Huawei kupon kodu kullanın ve - 700 TL ucuzlatın. 

700 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei hediye çeki 800 TL

Watch D ürünlerinde Huawei indirim kodu ile 800 TL ucuzlatacaksınız. 

800 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei indirim kuponu kullanın ve - 200 TL az ödeyin.

FreeBuds 5 ürününde Huawei kupon kodu kullanarak 200 TL fırsat kazanacaksınız. 

200 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei kampanya kodu 850 TL az ödetiyor.

P60 Pro akıllı cep telefonunda geçerli Huawei hediye çekin kullanmanyı unutmayın. 

850 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei indirim kuponu ile 600 TL promosyonlu alışverişin keyfini sürün.

15K ve üzeri alışverişlerde 600 TL indirim sunacak Huawei kupon kodu sizleri bekliyor. 

600 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei promosyon kodu 450 TL indirim veriyor.

19K ve üzeri alışverişlerde 450 TL indirim sunacak Huawei promosyon kodu. 

450 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei kupon kodu 300 TL indirim kazandırıyor.

5K ve üzeri alışverişlerde 300 TL indirim sunacak Huawei kampanya kodun kaçırmayın. 

500 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei indirim kodu 150 TL tasarruf ettiriyor.

3K ve üzeri alışverişlerde geçerli 150 TL Huawei kupon kodun kullanmayı unutmayın. 

150 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei indirim kuponu ile 2000 TL az ödeyin.

MATE X3 ürününde Huawei indirim kodu kullanın ve 2000 TL az ödeyin. 

300 TL
Kodu Aç

Buzdolabı fiyatları, beyaz eşya ihtiyacı olan kişilerin çok fazla araştırdığı bir konudur. Nitekim buzdolaplarında her bütçeye uygun fiyat aralığı olsa da onca marka ve mağaza içinden karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu durumda istediğiniz markaya ve modele göre buzdolaplarını Buldumki platformundan inceleyebilirsiniz!

Evlerin vazgeçilmez beyaz eşyalarından biri, buzdolabıdır. Farklı renk ve ölçülerde çok fazla çeşide sahiptir. Bu sebeple ihtiyacınıza uygun olan bir buzdolabı için belli başlı konulara dikkat etmeniz gerekebilir. Araştırmanız esnasında boy, ölçü ne kadar ön planda bir konu gibi görünse de buzdolabı fiyatları da önemsediğiniz bir detay olarak kalacaktır.

Doğru buzdolabını seçerken son teknolojik ürünlerle kendinize avantaj sağlarsınız. Öyle ki, mavi ışık gibi çok gelişmiş özellikler şu sıralar oldukça trend bir durumdadır. Söz konusu bu özellikler eklenince fiyatın değişmesi kaçınılmazdır. Seçilecek marka ve modelden ziyade, beklentiyi karşılayan özelliklere odaklanmanın büyük yardımı olabilir.

Buzdolabı Modelleri ve Özellikleri

Çeşitli sistemlere sahip olan buzdolabı modelleri için farklı özellikler mevcuttur. Yenilikçi sistemlerin entegre edildiği modelleri evinizde kullanmak, daha fazla işinize yarar. Örneğin; no-frost buzdolabı ile Low Frost arasında birini tercih edebilirsiniz. Buzdolabı modeli seçerken kesinlikle bu konuyu göz önüne almalısınız.

İç hacminin nasıl olduğu, model için bir diğer önemli konudur. Evinizde kaç kişi yaşadığınız ya da tüketim alışkanlıklarınız hacim tercihinde baz alınır. Kalabalık bir aileniz varsa, gardırop tipi buzdolabı gibi geniş hacimli modeller tavsiye edilir. Genellikle bu model, geniş mutfaklar için uygundur. Küçük bir alanınız varsa hacmi küçük bir buzdolabı alabilirsiniz. Her bütçeye uyabilecek buzdolabı fiyatları ile sunulan çok fazla model vardır.

A+++ Buzdolabı

A+++ buzdolabı, modeller yeni teknolojilerle üretilir. Buzdolabının enerji seviyesi A+ ile başlar. Enerji kapasitelerine göre modeller derecelendirilir. A sınıfı buzdolabı, en yüksek enerji sınıfına sahiptir. Markalara, hacme bağlı olarak A+++ buzdolabı fiyatları değişiklik gösterir.

Mini Buzdolabı

Hacmi daha küçük olan mini buzdolabı, çeşitli durumlarda ihtiyaç duyulan modellerdir. Bu model, büro tipi buzdolabı olarak bilinir ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilir. Birçok markanın bu modelde buzdolabı mevcuttur.

XXL Buzdolabı

Saklama alanı oldukça geniş buzdolabı türlerindendir. XXL buzdolabı, hacmiyle standart buzdolaplarına göre daha fazla depolama alanı sunar. Markaların yeni teknolojileri kullanarak ürettiği çeşitler vardır.

En İyi Buzdolabı Markaları

Piyasada birçok markanın buzdolabı modellerini görmeniz mümkündür. Her marka, güncel teknolojileri kullanarak en iyi buzdolaplarını size sunmaya çalışır. Farklı renklere ve özelliklere sahip markaların buzdolabı çeşitlerini ayrıntılı bir şekilde araştırmalısınız. Bu sayede size en uygun olan modeli ve markayı bulabilirsiniz.

Markalara bakmanız, buzdolabı fiyatları açısından size fikir verir. Çünkü markalara göre aynı özellikte olan buzdolabının ücreti değişebilir. Kampanyası, kuponu ve daha pek çok fırsatı size sunması mümkündür. Bunun için buzdolabını almadan önce markalara tek tek bakmanız, size avantaj sağlar.

Siemens Buzdolabı

Beyaz eşyalarınızı çeşitli markalara göre seçebilirsiniz. Siemens buzdolabı, birçok farklı modelde buzdolabına sahiptir. Piyasada sunduğu her modelin farklı özellikleri mevcuttur.

Arçelik Buzdolabı

Arçelik buzdolabı modelleri, birçok farklı özelliği barındırır. Paslanmaz çelik yüzey teknolojisine sahip olan ürünler, otomatik buz makinesi, koku giderme gibi detayları vardır.

Profilo Buzdolabı

Geniş ürün skalasıyla Profilo buzdolabı her kitlenin ihtiyacını karşılayacak standartlara sahip bir markadır. Enerji tasarımları, program özellikleri ve hacimleri vardır.

Bosch Buzdolabı

Bosch buzdolabı, XXL’dan mini buzdolaplarına kadar birçok modeli mevcuttur. Vitafresh özelliğiyle meyve, sebzelerin uzun süre taze kalmasını sağlar.

Vestel Buzdolabı

Çeşitli seçeneklere sahip Vestel buzdolabı, çok fazla özelliği sunar. Ürünlerin taze kalmasını sağlaması için her alana uygun modelleri bulunur. Çift kapılı buzdolabı alabileceğiniz gibi XXL modelleri de inleyebilirsiniz.

Genel olarak beyaz eşyalarınızı alırken dikkat etmeniz gerekenler vardır. Buzdolabı için de bu kural geçerlidir. Çünkü besinlerinizi muhafaza etmek için doğru bir buzdolabını tercih etmelisiniz. Uzun yıllar boyunca buzdolabını kullanmak için aşağıdaki listeyi göz önüne alabilirsiniz:

 • İhtiyacınızı belirleyin ve sizin için en uygun olanı alın. Bu konuda mutfağınızın genişliği, kaç kişi yaşadığınız gibi faktörler önemlidir.
 • Mutfakta çok fazla vakit geçiriyorsanız tasarıma dikkat etmelisiniz. Ankastre buzdolabı modelleri arasında mutfak dekorasyonunuza uygun olanları almanız mümkündür.
 • Tek veya tek kapılı, kombi tipi arasında ihtiyacınızı karşılayacak buzdolabı modellerini inceleyin.
 • Yetkili servisi olan bir markayı alın. Buzdolabınızı aldıktan sonra kurulum teknik ekip tarafından gerçekleştirilmelidir.
 • Enerji seviyesi düşük bir buzdolabıyla bütçenizi koruma şansınız vardır. Bu nedenle A+, A++ ve A+++ olmak üzere sınıflandırılan buzdolabı seçin.
 • No-frost ve derin dondurucu arasında seçim yapın. Derin dondurucu olanlar, soğutucu kısmının arka tarafındaki buzla soğutur. No-frost, soğutma işlemini kanallar aracılığıyla yapar.
 • Gıdalardan yana koku oluşmaması için antibakteriyel özelliğine bakabilirsiniz.

Buzdolabını almadan önce bir fiyat araştırması yapmayı ihmal etmeyin. Piyasada birçok farklı model ve hacimde buzdolabı vardır. Herkes, kendi bütçesine uygun buzdolabı alabilir. Bu konuda fikir sahibi olmak için buzdolabı fiyatları hakkında araştırma yapmalısınız. İstediğiniz özelliklere sahip buzdolabını uygun fiyatlarla alabilmek açısından bu önemli bir detaydır.

Yiyecek ve içeceklerinizi koruyan buzdolabı, sürekli çalışması durumunda arızalanabilir. Yeterince soğutmaması, büyük bir problemin habercisi olabilir. Genelde soğutmama sebebi aşağıdaki nedenlerden kaynaklıdır:

 • Su kanallarının tıkanması
 • Kompresörün arızalanması
 • Fandan kaynaklanan problemler
 • Eski borular
 • Kart arızaları
 • Freon gazının kanallara sızması
 • Mekanik zaman saati arızası

Buzdolabı soğutmadığında öncelikle içindeki tüm ürünleri çıkartın. Fişi çekin ve yaklaşık 4-5 saat kadar bekleyin. Kapaklarında bir sorun olup olmadığını kontrol edin. Bazen kapak lastikleri eskidiği için bu problem ortaya çıkabilir. 4-5 saatin sonunda fişe tekrar takın ve durumuna bakın. Buna rağmen hala soğutmuyorsa, teknik destek almalısınız. Profesyonel kişiler, sorununun kaynağını bularak bir süre içinde sorunu çözerler.

Eğer çalışmayan buzdolabından artık umudunuzu kestiyseniz, Buldumki’den yapacağınız araştırmalarla evinize layık yeni bir model seçebilirsiniz. Güncel buzdolabı fiyatları ve mağazaların kampanyaları için Buldumki’de takipte kalın!