Sıkça Sorulan Sorular

Malesef, Buldumki.com’da satış yapılmadığı için sitemiz üzerinden hiç bir ödeme almıyoruz.

Buldumki.com’daki fiyatı düştüğünde veya ürün geldiğinde haber ver özelliği sayesinde, seçmiş olduğunuz ürünün fiyatı düştüğünde belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize bildiri ulaşacaktır. Böylece ihtiyacınız olan ürünleri uygun fiyatla satın alabileceksiniz.

Buldumki.com 2500 üzeri kategori ve yüzlerce online mağazaların ürünlerin sizlere sunmaktadır. Seçmiş olduğunuz ürünün alt kısmında sizlere güncel indirim kodu, hediye çeki ve kupon kodları sunulmaktadır. “Kuponu aç” seçeneğin kullanarak indirim kuponunuzu kopyalayarak alışveriş yapacağınız mağazanın sepet kısmında kullanabilirsiniz. Ayrıca bu özellik sayesinde güncel kampanyaları da takip edebileceksiniz.

Evet, Sizlere sunmuş olduğumuz seçenekler sayesinde 2 veya üzeri ürün seçimi yaparak kolayca karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için ürün sayfasındaki “karşılaştır” yazılı alanı seçmeniz gerekiyor. Daha sonra açılacak sayfada seçmiş olduğunuz ürünlerin teknik özelliklerin, fiyatların karşılaştırabileceksiniz. En uygun ürünü seçtikten sonra “mağazaya git” alanına tıklayarak alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Buldumki.com haber bültenine üye olarak müşterilerimiz tarafından en çok takip edilen ve en çok satın alınan ürünleri görebilirsiniz. Haftalık, günlük veya hangi mağazanın ürünlerini görmek istediğinizi seçebileceksiniz.

Evet, Online alışveriş sitenizdeki tüm ürünleri sitemizde yayınlayabilirsiniz. Bunun için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“Markalar” sayfasında sitemizde listenen tüm markaları görebilirsiniz.