45 Ürünler listeleniyor.( 4 Sayfa) )
Göster:
Sırala:
45 Ürün listeleniyor. (4 Sayfa

Cep Telefonu kategorisi kupon ve kampanyaları

ePTT Avm
İndirim Kodu

PTTAvm indirim kodu -30 TL

PTTAvm indirim kodu uygulamadan veya web sitesinden farketmeksizin kullanılabilinir. Sadece sepetinizi 600 TL ve üstü tutmanız yeterlidir. 

30 TL
Kodu Aç
ePTT Avm
İndirim Kodu

PTTAvm kupon kodu -25 TL

Yukarıda gördüğünüz PTTAvm kampanya kodu 250 TL ve üstü siparişlerde kullanıma açıktır. 

25 TL
Kodu Aç

Cep Telefonu Fiyatları ve 2023 Akıllı Telefon Kampanyaları

Cep telefonu fiyatları belirli etkenlere bağlı olarak artar ya da azalır. Kampanya dönemlerini takip ederek ihtiyacınız olan telefona avantajlı fiyata sahip olabilirsiniz.

Cep telefonu fiyatları indirim dönemlerinde fazlasıyla uygun rakamlara düşer. 2023 akıllı telefon kampanyaları sayesinde istediğiniz telefon modeline avantajlı bir fiyata sahip olmanız mümkün hale gelir. Düzenlenen kampanyalar kapsamında cep telefonu fiyatları belirli bir oranda indirime girer. Eğer uygun fiyata akıllı telefon sahibi olmak istiyorsanız kampanyaları takip etmeniz faydalı olur.

Uygun fiyata cep telefonu almanın bir diğer yolu ise fiyat karşılaştırması yapmaktır. Kimi zaman aynı model cep telefonu, çeşitli alışveriş platformlarında farklı fiyatlara satışa sunulur. Fiyat karşılaştırması yaparak aynı model telefonu daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

Cep Telefonu Marka ve Modelleri

Teknolojinin hızla gelişmesiyle cep telefonları gündelik hayatın vazgeçilmez unsurları arasında yerini aldı. Bu yüzden neredeyse 7’den 70’e herkesin telefon kullanması olağan hale geldi. Günümüzde kişinin kendine uygun bir telefon bulması büyük önem taşır. Cep telefonları markasına ve modeline bağlı olarak farklı kategorilere ayrılır. Telefon çeşitlerini detaylı bir şekilde inceleyerek ihtiyacınız olan telefon modelini pratik bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Samsung Cep Telefonları

Samsung cep telefonu modelleri, yıllardır çoğu kişi tarafından kullanılır. Marka ürettiği telefonlara sürekli olarak yeni özellikler eklemesiyle ön plana çıkar. Samsung çatısı altında üretilen telefonların fazla sayıda olması ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun modeli bulmanızı kolay hale getirir.

Üretilen Samsung telefonlar üst düzey teknolojik donanımlara sahiptir. Samsung tasarım farklılığını bir adım öteye taşıyarak katlanabilir telefonu piyasaya sürmüştür. Farklı ve yenilikçi bir tasarıma sahip telefon arayışı içerisindeyseniz markanın telefonlarına göz atabilirsiniz.

Xiaomi Cep Telefonları

Xiaomi cep telefonu modelleri, uygun fiyatlarıyla ön plana çıkar. Fiyatları sayesinde telefonlar fiyat performans ürünleri arasında bulunur. Hem uygun fiyatlı hem de belirli özelliklere sahip olan bir telefon satın almak istiyorsanız Xiaomi telefon modellerini inceleyebilirsiniz.

Oppo Cep Telefonları

Oppo cep telefonu modellerinin öne çıkan özelliği ise kaliteli bir kameraya sahip olmasıdır. Kamerası sayesinde dilediğiniz ortamda yüksek kalitede video ya da fotoğraf çekmeniz mümkün hale gelir. Oppo telefonların kamerasının yanı sıra tasarımları da çoğu kişi tarafından beğenilir. Akıllı cep telefonu alacaksanız Oppo marka telefonları da incelemeniz faydalı olur.

iPhone Cep Telefonları

iPhone cep telefonları, gelişmiş özellikleri sayesinde yıllardır çoğu kişinin ilk tercihleri arasında yer alır. Özgün bir tasarıma sahip olmaları da iPhone telefonları daha çekici kılar. iPhone telefon sahibi olan kişiler çoğu işini telefonları aracılığıyla halledebilir. Bu yüzden özellikle yoğun bir iş hayatına sahipseniz iPhone telefon modellerine yönelebilirsiniz.

Cep Telefonu Fiyatları

Cep telefonları fiyatları geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Bu yüzden farklı bütçelere hitap eden telefon modelleri bulmak mümkündür. Telefonların fiyatlarına etki eden çeşitli faktörler bulunur. Cep telefonu fiyatlarının etkilendiğini faktörler şu şekilde sıralanabilir:

  • Markası
  • Kamera kalitesi
  • Ekran büyüklüğü
  • Batarya kapasitesi
  • Teknik özellikler
  • Tasarım farklılıkları

Örneğin, Samsung cep telefonu fiyatları ile iPhone fiyatları birbirinden farklıdır. Telefonun özellikleri ve tasarım kalitesi arttıkça buna bağlı olarak fiyatı da artar. Bu yüzden akıllı telefon satın alırken fiyatına değil özelliklerine odaklanmak daha faydalı olur. Sırf daha uygun fiyatlı diye pek fazla özelliği bulunmayan bir telefon satın almanız ileride problem yaşamanıza neden olur.

Beğendiğiniz ve ihtiyaçlarınıza hitap eden telefon modelini, cep telefonu kampanyaları sayesinde indirimli fiyata satın alabilirsiniz. Bu yüzden eğer istediğiniz telefonu alacak bütçeniz yoksa ya da telefona o kadar bütçe ayırmak istemiyorsanız kampanya dönemlerini takip etmeniz yararlı olur.

Yenilikçi Cep Telefonu Özellikleri

Yenilikçi cep telefonları, kullanıcı deneyimini daha iyi bir hale getirmeyi hedefler. Son dönemlerde piyasaya sürülen telefonların üst düzey teknik özellikleri bulunur. Yeni telefonlarda ilk göze çarpan özellik pil sürelerinin fazlasıyla iyileştirilmiş olmasıdır. Kimi telefon modelleri, tek bir şarj kapasitesi ile 36 saate kullanım imkanı sunar.

Depolama alanlarının geldiği noktada dikkat çeken unsurlar arasında bulunur. 1TB depolama kapasitesi bulunan telefonlar, kullanıcıya büyük konfor sağlar. Özellikle dosya saklamanız gereken bir iş yürütüyorsanız bu tarz telefonlara yönelebilirsiniz. Yenilikçi telefonların kameraları da görüntü kalitesi bakımından standartların ötesine geçmiştir.

Günümüzde telefon kamerasıyla çekilen filmler bile bulunur. Kameraların gece modu, en karanlık mekanlarda bile net bir görüntü almaya imkan tanır. Anılarınızı daha kaliteli bir şekilde biriktirmek istiyorsanız kaliteli bir kameraya sahip telefonları tercih edebilirsiniz.

Her geçen gün telefonlara yenilikçi bir özellik daha ekleniyor. Bu yüzden telefon almadan önce özellikleri hakkında detaylı bir araştırma yapmanız faydalı olur. Böylelikle size en uygun, uzun süre boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz telefonu satın almış olursunuz.

Akıllı Telefon Kampanyaları ile Uygun Fiyatlardan Yararlanın!

Yılın belirli dönemlerinde akıllı telefon kampanyaları düzenlenir. Düzenlenen kampanyalar kapsamında cep telefonu fiyatları, fazlasıyla indirime girer. Uygun cep telefonu arayışı içerisinde olan kişilerin kampanya dönemlerini takip etmesi büyük avantaj sağlar. Telefon için ayırdığınız bütçeyle kampanya döneminde daha üst model bir telefona sahip olmanız mümkün hale gelir.

İndirim dönemleri genellikle bayramlar gibi özel günlerde düzenlenir. Bu tarz özel günlerde telefon fiyatlarını ve kampanyalarını takip etmeniz indirimleri kaçırmamanızı sağlar. Kampanya dönemlerini takip ederek siz de hayallerinizdeki akıllı telefon modeline kolayca ulaşabilirsiniz.

Buldumki, en ucuz cep telefonu modellerini sizlere sunar. Böylelikle bütçenizi zorlamadan akıllı telefon sahibi olabilirsiniz. Farklı alışveriş sitelerindeki telefon modellerini ve fiyatlarını pratik bir şekilde inceleyerek hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza uygun olan telefonu bulabilirsiniz.