0 Ürünler listeleniyor.( 1 Sayfa) )
Göster:
Sırala:

Tablet kategorisi kupon ve kampanyaları

Morhipo
İndirim Kodu

Morhipo indirim kodu - 50 TL

Morhipo siparişini her zaman indirim tamamla. Morhipo indirim kodu, kupon kodu ve kampanyaları sayesinde alışverişlerinizde belirli oranlarda indirim sağla. Mağaza tarafından sunulan bu fırsatta Morhipo indirim kodu kullanılması gerekiyor. Kampanya gereği üye olarak yapacağın site geneli 250 TL ve üzeri tüm alışverişte 50 TL indirim var.

Casper
Sipariş İndirimi

Casper indirim kampanyası - %20

Casper indirim kampanyası belirli üründe %20'ye varan oranda indirim veriyor. 

ePTT Avm
İndirim Kodu

PTTAvm indirim kodu -30 TL

PTTAvm indirim kodu uygulamadan veya web sitesinden farketmeksizin kullanılabilinir. Sadece sepetinizi 600 TL ve üstü tutmanız yeterlidir. 

30 TL
Kodu Aç
ePTT Avm
İndirim Kodu

PTTAvm kupon kodu -25 TL

Yukarıda gördüğünüz PTTAvm kampanya kodu 250 TL ve üstü siparişlerde kullanıma açıktır. 

25 TL
Kodu Aç
Arçelik
Sipariş İndirimi

Arçelik indirim kampanyası -%50

Arçelik hediye çeki, indirim çeki ve promosyonları sayesinde alışverişlerinizde belirli oranlarda indirim sağlamış olacaksınız. Mağaza tarafından sunulan bu fırsatta "Arçelik indirim kodu" kullanılması gerekmez. Kampanya seçili ürünlerde %50'ye varan indirim fırsatı tanımlıyor. 

Arçelik
İndirim Kodu

Arçelik indirim kodu -%15

Arçelik indirim kodu, kupon kodları ve promosyonları sayesinde alışverişlerinizde belirli oranlarda indirim sağlamış olacaksınız. Mağaza tarafından sunulan bu fırsatta Arçelik indirim kuponu kullanılması için sepetinize süpürge veya elektrikli ev aleti eklemeniz gerekiyor. 

%15
Kodu Aç
Arçelik
İndirim Kodu

Arçelik indirim kuponu - 100 TL

Arçelik indirim kuponu, kampanya kupon kodları ve promosyonları sayesinde alışverişlerinizde belirli oranlarda indirim sağlamış olacaksınız. Mağaza tarafından sunulan bu fırsatta Arçelik indirim kodu kullanılması için sepetinize iPhone akıllı cep telefonu eklemeniz gerekiyor. 

HUAWEI
İndirim Kodu

HUAWEI indirim kodu 450 TL

HUAWEI indirim kodu 15.0000 TL ve üzerinde geçerlidir. 

450 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei kupon kodu -150 TL

Huawei indirim kuponu 5000 TL ve üzeri harcamada geçerlidir.

150 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei promosyon kodu - 100 TL

Huawei indirim kodu 3000 TL ve üzeri alışverişte 100 TL ucuzlatıyor. 

100 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei kampanya kodu 500 TL

Watch Buds satın alırken Huawei indirim kodun kullanın ve 500 TL ucuzlatın. 

500 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei kupon kodu - 700 TL

Watch Ultimate ürününde Huawei kupon kodu kullanın ve - 700 TL ucuzlatın. 

700 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei hediye çeki 800 TL

Watch D ürünlerinde Huawei indirim kodu ile 800 TL ucuzlatacaksınız. 

800 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei indirim kuponu kullanın ve - 200 TL az ödeyin.

FreeBuds 5 ürününde Huawei kupon kodu kullanarak 200 TL fırsat kazanacaksınız. 

200 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei kampanya kodu 850 TL az ödetiyor.

P60 Pro akıllı cep telefonunda geçerli Huawei hediye çekin kullanmanyı unutmayın. 

850 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei indirim kuponu ile 600 TL promosyonlu alışverişin keyfini sürün.

15K ve üzeri alışverişlerde 600 TL indirim sunacak Huawei kupon kodu sizleri bekliyor. 

600 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei promosyon kodu 450 TL indirim veriyor.

19K ve üzeri alışverişlerde 450 TL indirim sunacak Huawei promosyon kodu. 

450 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei kupon kodu 300 TL indirim kazandırıyor.

5K ve üzeri alışverişlerde 300 TL indirim sunacak Huawei kampanya kodun kaçırmayın. 

500 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei indirim kodu 150 TL tasarruf ettiriyor.

3K ve üzeri alışverişlerde geçerli 150 TL Huawei kupon kodun kullanmayı unutmayın. 

150 TL
Kodu Aç
HUAWEI
İndirim Kodu

Huawei indirim kuponu ile 2000 TL az ödeyin.

MATE X3 ürününde Huawei indirim kodu kullanın ve 2000 TL az ödeyin. 

300 TL
Kodu Aç

Tablet Fiyatları, Modelleri ve Özellikleri

Tablet fiyatları, teknolojik gelişmelerin insan hayatında aktif rol almasıyla en çok araştırılan konulardan biridir. Birbirinden işlevsel tablet modellerinin fiyatlarını “Buldum Ki” platformundan inceleyebilirsiniz.

Tablet bilgisayarların günlük hayatta, iş ortamında ve okul yaşantısında oldukça önemli faydaları vardır. Bu nedenle bütçe dostu bir tablet edinmek, hayatın her alanında avantaj sağlar. İsteğe ve ihtiyaca göre farklılık gösteren tablet özelliklerini göz önünde bulundurarak kendinize uygun olan tablet modellerine göz atabilirsiniz. Ürünün özelliklerini araştırarak işlevsel kullanımı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Tablet fiyatları ve ürün modellerini karşılaştırdığınızda, fiyat performans açısından en iyi cihazları bulmanız çok kolaydır.

Tablet Nedir? Ne İşe Yarar?

Tablet ya da tablet bilgisayar; tek bir ekran ve bataryadan oluşan, taşınabilir bilgisayar olarak tanımlanır. Bir bilgisayarın yapabileceği işleri kolay bir şekilde tabletler yardımıyla yapabilirsiniz. Kompakt bir klavye ile entegre ederek yazı yazma gibi işlerde de tablet bilgisayarların taşınabilirliğinden yararlanabilirsiniz.

Tabletler genellikle 7 inç ve üzerinde, sadece dokunmatik ekrandan oluşan cihazlardır. Bu nedenle taşıma kolaylığı sağlayan hafif tasarımları ile her yere taşınabilir. Tablet tutucu gibi ürünlerle de kullanımda pratiklik sağlanabilir. Bu yönleriyle tabletler, taşınabilir bir bilgisayar görevindedir ve fiyat performans açısından oldukça verimli seçenekler içerirler. Aynı zamanda tablet fiyatları her bütçeye uyum sağlayan seçenekleri içerdiğinden, tablet bilgisayarlar geniş bir kitleye hitap eder.

Tablet Çeşitleri Nelerdir?

Tabletler, genellikle tasarımı ve klavye çeşitlerine göre kategorize edilir. Özellikle klavye kullanımı bir tablette en önemli detaylardandır. Tablet çeşitleri şu şekilde listelenebilir:

 • Hibrid: Bu tablet çeşitlerinde hem sanal hem de fiziksel klavye birlikte yer alır.
 • Booklet: Bu tür tabletler fiziksel bir klavye kullanımı olmayan tablet türleri arasında yer alır. Kitap şeklinde olan formunda, sanal klavye özelliği bulunur.
 • Konvetribl: Cihazların sanal klavyesi mevcuttur. Opsiyonel olarak fiziksel bir klavye ile kullanılabilir.

Tablet çeşitleri arasından seçim yaparken kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmanız etkili kullanım imkanı elde etmek için ideal bir yöntemdir. Böylece tablet fiyatları ile cihaz çeşitleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Apple Tablet

Tablet bilgisayar seçimi yaparken ürünlerin markalarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Apple tablet modelleri yüksek kaliteli ekran görüntüsü ve işlevsel özellikleriyle beğeni toplar. Birçok ihtiyacı karşılamaya yönelik olan bu tablet markası, özellikle iş ve okul hayatında kullanıma uygundur.

Huawei Tablet

Huawei tablet çeşitleri, Android işletim sistemi kullanımını tercih edenler için gelişmiş özellikleriyle beğeni toplar. Ofis, okul ve günlük hayatta sunduğu kullanım kolaylıkları ile ön plana çıkan birçok tablet modeli bulunur.

Lenovo Tablet

Lenovo tablet bilgisayar modellerinin bazıları geniş ekran özelliklerine sahiptir. Geniş ekran boyutuna sahip ürünler yardımıyla çizim ve görüntü düzenleme gibi işlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İşlevselliği ile ön plana çıkan Lenovo çizim tableti modellerini inceleyebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip olan Lenovo markası geniş bir kitleye hitap eder.

Samsung Tablet

Android işletim sistemiyle uyumlu olan Samsung Tablet modelleri, özellikle ofis ortamında oldukça verimli kullanım sağlar. Birçok ekrandan aynı anda çalışabilme olanağı sunan çeşitleriyle popüler modeller sunar.

Alcatel Tablet

Fiyat performans açısından oldukça verimli olan Alcatel tablet modelleri mevcuttur. Portatif ve pratik kullanımıyla dikkat çeken ürünler, ofislerde ve günlük hayatta kullanılabilir. Genellikle uygun fiyatlarla satışa sunulduğu için bütçe dostudur.

En Ucuz Tabletler ve Fiyatları

En ucuz tablet modelleri, işlevselliği ön plana çıkan ürünlerdir. Günlük kullanım, çocukların ev ödevlerine yardım ya da dizi, film izlemek için tercih edilen tablet fiyatları genellikle ortalamadır. Bunun yanında cihazların düşük fiyatlı olarak satıldığı siteyi bularak bütçenize uygun bir alışveriş yapabilirsiniz. Samsung tablet fiyatları şeklinde arama yaparak yakın çevrenizdeki cihazların fiyatını inceleyebilirsiniz.

Tablet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

En iyi tablet tercihini yapmak için birçok parametreyi göz önünde bulundurmak gerekir. Ancak en iyi tablet tanımı, cihazı kullanacak kişinin istek, ihtiyaç ve beklentilerine göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle farklı noktalara dikkat ederek ideal tabletlere ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki maddeleri göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarınızı karşılayan tabletleri satın alabilirsiniz:

 • Tablet satın alırken iOS, Windows ya da Android işletim sistemlerinden, işinize ve kullanım alışkanlıklarınıza en uygun ürünü seçmeniz daha mantıklıdır.
 • Ekran teknolojisi tablet bilgisayarlar için LCD, LED ve AMOLED olarak sınıflandırılır. Görüntü kalitesine önem veriyorsanız, bu ekran teknolojileri içinde en güncel özelliklere sahip ürünlere yönelebilirsiniz.
 • Cihaz hafızası, işini tablet üzerinden yapan ve dosyalarını kaydedenler için ekstra önem taşır. Aynı zamanda ek hafıza kartı girişi olan tabletler, cihazın depolama kapasitesini artırmak için idealdir.
 • Pil ömrü uzun tabletler tercih ederek kablolardan uzak konforlu kullanımın keyfini sürebilirsiniz.
 • Tabletin RAM kapasitesi ve işlemcisi, göz önünde bulundurmanız gereken önemli noktalardan biridir. Bu nedenle seçim yaparken kullandığınız programları kaldıracak işleve sahip ürünlere yönelmelisiniz.
 • Tablet fiyatları cihazların seçiminde büyük etkiye sahiptir. Fiyat performans açısından işlevsellik sunan cihazları tercih etmek uzun ömürlü ve sorunsuz kullanım olanağı sağlar.
 • Tabletinizi; TV, bilgisayar gibi başka ekranlara bağlayarak kullanmak istiyorsanız, mutlaka cihazın HDMI giriş özelliğinin olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. HDMI girişine sahip bir tablet, görüntüleri başka ekranlara yansıtmak için idealdir.
 • Tablet bilgisayar alırken ürünü korumak için kılıf satın alabilir ve uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Tablet kılıfı cihazınızı darbelerden korurken ürünün taşınmasını kolaylaştırır.

İşlevselliği ve fiyatıyla herkesin ihtiyacına uygun tablet bilgisayar modeli mevcuttur. Pratik kullanımı ve ihtiyaca yönelik özellikleriyle beğeni toplayan tabletler, her yere taşınabilir bilgisayar ihtiyacınızı karşılamak için idealdir. Tablet fiyatları değişimlerini incelemek ve cihaz özelliklerini karşılaştırmak için “Buldum Ki” platformuna göz atabilirsiniz.